Valitsuskabinet toetas pühapäeval seoses infoga Ühendkuningriigis levivast uuest koroonaviiruse tüvest majandus- ja taristuminister Taavi Aasa ettepanekut peatada Eesti ja Ühenkuningriigi vaheline lennuliiklus alates eile südaööst kuni käesoleva aasta lõpuni.
Eestlased ei saa Suurbritanniasse lennata vähemalt aasta lõpuni.
  • Eestlased ei saa Suurbritanniasse lennata vähemalt aasta lõpuni.
  • Foto: Andres Haabu
Eesti valitsuse teatel on koroonaviiruse leviku ja selle uue tüve esinemise tõttu Ühendkuningriigis alates 20. detsembrist kasutusele võetud täiendavad piirangud. Välisministeeriumi teabe kohaselt on mitu riiki, sh Läti, katkestanud või kaalumas reisijateveo katkestamist Ühendkuningriigiga. Lisaks on riigid kaalumas täiendavaid isolatsioonimeetmeid sealt saabuvatele reisijatele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele