Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kolme suure ameti koondjuht Kaido Padar: keegi ei jää tagaplaanile
Loodava transpordi ühendameti juhiks valitud Kaido Padari sõnul on ühendamet vajalik ning pole vaja karta, et ükski kolmest tegevusharust tagaplaanile jääb.
Padari sõnul leiab ühendamet pigem uue sünergia ja tahte, et koos midagi ära teha. “Kui sa koos midagi teed, siis need rõõmud on ka alati suuremad ja võimsamad üle organisatsiooni,” ütles ta.
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.