• 02.12.20, 09:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eestis üle 30 auto varastanud kuritegeliku jõugu juhid peeti Kaunases kinni

1.detsembri hommikul peeti Kaunases Lõuna ringkonnaprokuratuuri poolt välja antud Euroopa vahistamismääruste alusel kinni Eestist 32 auto varguses kahtlustatavad kuritegeliku jõugu juhid.
Eestis üle 30 auto varastanud kuritegeliku jõugu juhid peeti Kaunases kinni
  • Foto: Kuvatõmmis
Kinni peeti autovarguste organiseerimises ja kuritegeliku ühenduse juhtimises kahtlustatav 35-aastane Aurimas ning samasse ühendusse kuulmises ja sellele tugiteenuste osutamise kahtlustatav 39-aastane Alius.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele