Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Parklatesse veetav prügi võib ametit sundida konteineritest loobuma
Maanteeamet on hädas suuremate riigiteede parklatesse paigaldatud prügikonteineritega, kuhu inimesed on hakanud oma olmeprügi vedama. Kui asi nii jätkub, on amet sunnitud prügikonteinerid parklatest ära viima.
Parklate konteinerite juurde tuuakse isegi vanu rehve ja mudu olmeprügi.
Foto: Maanteeamet
Liiklejate paremaks teenindamiseks sõlmis Maanteeamet lepingud AS-iga Eesti Keskkonnateenused prügikonteinerite ja OÜ-ga Kemmerling ajutiste välikäimlate paigaldamiseks suuremate riigiteede parklatesse.
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.