Autor: Logistikauudised.ee • 30. märts 2020

CityBee lasi pikaajalise autorendi hinna enam kui poole võrra alla

Sõidukijagamise ettevõte CityBee reageeris klientide eriolukorrast tingitud vajadustele, alandades sõidukite pikaajalise rendi hindu. Karantiiniperioodil maksab ööpäevaks renditud auto pea sama palju kui tavapärane kolmetunnine rendiperiood.
Hiljuti t'is CityBee meie tänavatele ka Nissan Qashqaid.
Autor: Zilvinas Kuprenas

„Alates eriolukorra kehtestamisest oleme saanud klientidelt palju tagasisidet ning küsimusi pikaajalise rendi kohta. Kuigi alustasime viiruse leviku tõkestamiseks autode igapäevast desinfitseerimist juba üle-eelmisel nädalal, siis soovivad inimesed teha endast kõik oleneva, et ennast ning oma lähedasi viiruse eest kaitsta. See tähendab, et rentida auto kas terveks päevaks või suisa nädalaks, veendumaks, et keegi teine sõidukiga sõitnud ei ole,“ lausus CityBee Eesti juht Britta-Liisa Ait.

Ait rõhutas, et ettevõtte jaoks on ääretult oluline, et inimestel säiliks võimalus turvaliselt liikuda ka olukorras, kus liikumine on piiratud. „Kõikidel ei ole võimalik teha tööd kodukontorist ning tellida toitu kulleriga koju. Sõidukijagamine on alternatiiv nii taksodele, ühistranspordile kui kulleritele sellel keerulisel ajal, kuna väheneb kontakt teiste inimestega ja seeläbi võimalus nakatuda,“ ütles Ait.

CityBee Eesti juht lisas, et ettevõtte eesmärk antud kriisisituatsioonis on olla kõikidele klientidele toeks. „Just seetõttu otsustasime pikaajalise rendi hindu alandada, kuna mõistame, et praegusel ajal on palju majanduslikku ebakindlust, kuid samas säilib vajadus turvaliseks liiklemiseks,“ lausus Ait. Kui tavaperioodil jääb üheks päevaks renditud auto tasu 23€ kanti, siis eriolukorras on päevatasu 9.99€.

Eestis kehtestatud eriolukorra ning COVID-19 viiruse laialdase leviku tõttu desinfitseerib CityBee igapäevaselt oma sõidukeid. Lisaks paigaldati autodesse desinfitseerimisvahendid ja -lapid ning ühekordsed kummikindad.

Pikaajalise rendi lõppedes läbib auto samuti põhjaliku desinfitseerimise enne, kui järgmine klient autot kasutada saab.

Ait kutsus üles kõiki kliente, kellel on tuvastatud koroonaviirus ning kes on lähiajal kasutanud CityBee sõidukit sellest koheselt teada andma. „Sellisel juhul saame sõiduki koheselt kasutusest eemaldada vähemalt 72 tunniks, mille jooksul viirus peaks pindadel püsima, ning viia läbi süvapuhastuse koos desinfitseerimisega, tagamaks maksimaalse turvalisuse nii meie töötajatele kui klientidele,“ julgustas Ait.

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077