• 17.03.20, 15:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Autoettevõtete Liit: riik ei tohi unustada FIEsid

Autoettevõtete Liit peab kujunenud kriisiolukorras oluliseks, et riik ei unustaks abimeetmete väljatöötamisel füüsilisest isikust ettevõtjaid, kes moodustavad muuhulgas suure osa taksoteenuse turust.
Autoettevõtete Liidu tegevjuht Villem Tori.
  • Autoettevõtete Liidu tegevjuht Villem Tori.
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
Alates valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrast on nõudlus taksoteenuse järele vähenenud 75-80% ja teatud osas on teenuse osutamine katkenud täielikult.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele