Autor: Logistikauudised.ee • 15. märts 2020

Välisministeerium kutsub Saksa-Poolal olevaid eestlasi endast teada andma

Välisministeerium palub Eesti kodanikel, kes on mööda maismaad pöördumas tagasi Eestisse, kuid ei saa Saksamaa piirilt Poola, anda endast märku meiliaadressil [email protected]
Piirijärjekord.
Autor: Erik Prozes

Lisage e-kirja teiega viibivate isikute arv, isikuandmed ning kontakttelefon, et välisministeerium saaks teiega ühendust võtta.

Seoses koroonaviiruse levikuga on mitmed riigid, sealhulgas Poola, lisaks lennu- ja laevaliikluse piirangutele kehtestanud täiendavaid meetmeid maismaapiiride kontrolliks.

"Poola on sulgenud oma välispiiri. Olen pidanud öösel ja täna läbirääkimisi Poola võimudega, et tekitada transiidivõimalus Eesti kodanikel Eestisse naasmiseks. Hetkel positiivset lahendust ei ole, läbirääkimised jätkuvad," kirjutas välisminister Urmas Reinsalu sotsiaalmeedias.

Rahvusvahelisele kaubaveole piiranguid Poola piiril ei ole, piiriületuseks avatud piiripunktide loetelu on kättesaadav saatkonna veebilehel. Rahvusvahelist kaubavedu teostavatele autojuhtidele ei ole riiki sisenemisel karantiinikohustust. Piirangud kehtivad esialgu 10 päeva.

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077