• 28.10.19, 10:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna Sadam võttis laenuks 10 miljonit

Tallinna Sadam teatas, et on sõlminud tagatiseta laenulepingu SEB pangaga tähtajaga 10 aastat.
Laenuga hakatakse arendama Vanasadama infrastruktuuri.
  • Laenuga hakatakse arendama Vanasadama infrastruktuuri.
  • Foto: LIIS TREIMANN
Laenu baasintressiks on börsiteate järgi 6-kuu euribor, millele lisandub intressimarginaal, mille suurust teates märgitud ei ole. SEB pangal on õigus 5 aasta möödumisel intressimäära korrigeerida.

Seotud lood

Uudised
  • 23.10.19, 12:42
Tallinna Sadam hakkab ehitama
Tallinna linnavalitsus otsustas esitada linnavolikogule Tallinna Sadama A-reisiterminali ning kruiisiterminali ala detailplaneeringu koostamise algatamise otsuse eelnõu.
Uudised
  • 10.10.25, 12:55
Juba 24. korda: “Aasta logistikategu 2025” ootab kandidaate!
Kandideeri ise või anna teada ägedast logistikateost: kandidaate saab esitada oktoobri lõpuni!
Igasügisest traditsiooni järgides valib Äripäeva Logistikauudised juba 24. korda välja aasta parima logistikasaavutuse: esita kandidaat konkursile Aasta Logistikategu 2025!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele