Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

SEBE alustas maanteeametiga kohtuteed

Bussifirma SEBE andis maanteeameti ja nende volitustel Ida-Virumaal ühistransporti korraldava Ida-Viru ühistranspordikeskuse lepingu mittetäitmise pärast kohtusse. Maanteeamet peab lepingut õigustühiseks.
Sebe buss.
  • Sebe buss.
  • Foto: Urmas Luik/Scanpix
SEBE sõlmis Ida-Virumaal maakonnaliinide teenindamiseks lepingu 2012. aastal. Leping oli tehtud nii, et SEBEl oli stiimul piletimüüki kasvatada, kirjutab ERR. Pärast seda kui eelmisel suvel mindi üle tasuta ühistranspordile, piletitulu enam ei teenitud. Nii sõlmis SEBE Ida-Viru ühistranspordikeskusega kaotatud osa kompenseerimiseks lisalepingu, mida maanteeamet peab aga õigustühiseks.
SEBE hinnangul on probleemide juur kiirustades tehtud üleminek tasuta ühistranspordile. Praegu valmistatakse Ida-Virumaal ette ühistranspordi hanget järgmiseks kaheksaks aastaks. SEBE omanik Hugo Osula kinnitas, et hoolimata kõigest plaanivad nad sellel osaleda.
Loe pikemalt ERR-st.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:21
Moodne ladu on kliendi lähedal ning valmis kiireteks muutusteks
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele