Autor: Logistikauudised.ee • 2. jaanuar 2019

Mupo soovitab tormiga kasutada parkimismaju

Autor: Andres Haabu/Scanpix
Tallinna munitsipaalpolitsei hoiatab, et tugevad tuuleiilid on linnas tekitanud juba hulgaliselt pahandusi: korrapidajale on tehtud kõnesid nii murdnud puudest ja okstest kui ka ümber kukkunud reklaamtahvlites. Mupo soovitus on võimaluse korral parkida oma auto parkimismajja.

„Varasemate aastate kogemus näitab, et sõidukiomanike ohutunne ei ole piisavalt kõrge,“ ütles Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti juhataja Aivar Toompere.

„Meie soovitus on auto parkida parkimismajja või selle võimaluse puudumisel piisavalt kaugele suurtest ning vanadest puudest ja tormituule tõttu lenduda võivatest objektidest - nagu ajutised liikluskorraldusvahendid, reklaamtahvlid, pooleliolevad või remonditavad ehitised, halvas seisus olevad katused jne. Kuna Tallinnas käib hoogne ehitustegevus, siis tasub ehitajatel selle pilguga üle vaadata ka oma pooleliolevad tööobjektid“.  

Mupo soovitab raskeid ilmastikuolusid arvestades liigelda linnas äärmiselt ettevaatlikult. Meeldetuletuseks kinnistuomanikele - kindlasti tuleb esimesel võimalusel ära teha libedusetõrje kinnistu juurde kuuluval puhastusalal.

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077