Läti lennufirma airBaltic on tellinud investeerimispankadelt uuringu aktsiate börsil noteerimise kohta, ütles ettevõtte juht Martins Gauss Läti televisioonile.
airBalticu lennuk.
  • airBalticu lennuk.
  • Foto: airBaltic
Ühegi panga nime ega võimalikke kuupäevi Gauss ei avaldanud, kuid ütles, et investeerimispankade esindajad tegelevad parajasti ettevõtte hindamisega, vahendab Läti rahvusringhäälingu uudisteportaal.
"Nende hinnangul on meie näol tegemist Euroopa ühe parema börsikandidaadiga. Sellise vaate oleme saanud väljapoolt," ütles Gauss.
Kui aktsionärid peaksid selle mõtte heaks kiitma ja õige aeg on käes, siis võib airBaltic pöördudagi börsi poole, et uut kapitali kaasata, lisas ta.
Autor: Äripaev

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 16:07
Kas tõstad õigesti? Need on levinuimad vead raskuste teisaldamisel
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele