• 20.11.17, 13:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Odavfirma hakkab Tallinnast Londonisse lendama

Ungari odavlennufirma Wizz Air hakkab neli korda nädalas Tallinnast Londonisse lendama.
Odavfirma hakkab Tallinnast Londonisse lendama
  • Foto: Scanpix/Reuters
Lennufirma teastas, et laiendab tegevust Londoni Lutoni lennujaamas ning lisab sinna alates 2018. aasta juunist neli Airbus A320 lennukit. Kokku tuleb juurde ka viis uut liini, sealhulgas Tallinna oma, edastas Reuters.
Iga päev saab Lutoni lennujaamast Küprosele ja Slovakiasse. Tallinna hakatakse Lutonist lendama neli korda nädalas. Uute sihtkohtade hulgas on ka Tirana Albaanias ning Lviv Ukrainas, nendesse linnadesse hakkab toimuma kolm lendu nädalas.
Loe pikemalt Äripäevast.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Märt Belkin Äripäev

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele