• 25.08.17, 12:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna lennujuhtimiskeskuse juurdeehitus saab nurgakivi

Esmaspäeval, 28. augustil asetavad Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi transpordi asekantsler Ahti Kuningas, AS Merko Ehitus Eesti juhatuse esimees Keit Paal ja Lennuliiklusteeninduse AS-i (EANS) juhatus nurgakivi lennujuhtimiskeskuse juurdeehitusele.
Lennujuhtimiskeskus
  • Lennujuhtimiskeskus
  • Foto: Lennuliiklusteenistuse AS
Lepingu järgi rajatakse lennujuhtimisekeskusele 1600 m² uut büroopinda ja tehniline korpus. Olemasolevates hoonetes renoveeritakse ruume ja tehnosüsteeme. Ehitustöid teostab AS Merko Ehitus Eesti. Ehitustööd algasid 2017. aasta mais ning tööde valmimine on planeeritud 2018. aasta maikuusse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele