• 21.08.15, 15:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Osula firmal valmis mehitamata roomik

Hugo Osulale kuuluva bussifirma SEBE tütar Milrem on valmis saanud mehitamata roomiksõiduki mehhaanilise prototüübi, mis saadetakse peagi Londonis algava suurima kaitse- ja julgeolekutehnika messi poole teele, ütles Milremi tegevjuht Kuldar Väärsi.
“Esimesed sõidukatsetused koostöös kaitseväega on planeeritud järgmise aasta algusesse. Sõiduki baasplatvormi tootmisega on ettevõte valmis alustama 2017. aasta jooksul, lisas Väärsi.
Loe edasi Äripäevast.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: aripaev. ee

Seotud lood

Uudised
  • 24.05.16, 16:36
Logistikapataljon katsetas õppustel esmakordselt Eestis toodetud roomiksõidukit
Eestis arendatud ja toodetud Milremi kaugjuhitav mehitamata roomiksõiduk sai Kevadtormi ajal esmakordselt testitud sõjalise õppuse tingimustes. Logistikapataljon vedas sellega varustust ja materjale.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele