• 22.04.14, 11:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Seli koht Tallinna Sadama nõukogus küsimärgi all

Majandusminister Urve Palo on Eesti Päevalehe andmetel kitsamas ringis välja öelnud, et Neinar Seli peab Tallinna Sadama nõukogu esimehe kohalt lahkuma.
Kommentaaris Eesti Päevalehele ütles Palo samas ainult seda, et riigiosalusega ettevõtete nõukogudes tuleb teha muudatusi, ent ei avalikustanud, keda konkreetselt välja vahetada tuleks.
Minister ütles, et olukord, kus laevateenuse pakkumisel osaleb vaid üks ettevõte, on ebamõistlik ning ta soovib, et laevad kuuluksid riigile ja nendega opereerimiseks kuulutataks välja hange.
Loe pikemalt Eesti Päevalehest

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: aripaev. ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele