• 04.06.13, 15:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ryanair: kasvame Tallinnas

Ryanair plaanib tänavu vedada Tallinna lennujaama kaudu 4% enam reisijaid kui mullu.
Euroopa suurim odavlennufirma teatab, et veab tänavu Tallinna kaudu 350 000 reisijat. Mullu ulatus lennufirma reisijate arv pealinna õhuväravas 336 000 reisijani. Suvises lennuplaanis teenindab Ryanair 10 liini.
Möödunud aastal teenindas Tallinna Lennujaam kokku 2,2 mln reisijat, mis tähistab kõigi aegade rekordit.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele