Soome lennufirmal Finnair on plaanis liituda Atlandiüleste lendude ühendusega. Finnairi reisijatele tähendaks see Põhja-Ameerika ja Euroopa vaheliste lendude arvu kasvu 102 lennuni päevas.
Atlandiülese koostöö raames oleksid kombineeritud kombineeritud Finnairi, American Airlines, British Airways ja Iberia omavahelised lennuühendused. See avab Euroopast tulevatele reisijatele 163 uut sihtkohta Põhja-Ameerikas, Ameerikast tulijatele aga 126 uut sihtkohta Euroopas.
Atlandiülene lendude ühendus loodi American Airlines, British Airways ja Iberia poolt 2010. aastal. Finnairi eesmärgiks on ühendusega liituda 2013. aasta teises pooles.
Seotud lood
Soome lennufirma Finnair aktsia hind kukkus enim viimase kolme aasta jooksul, kuna ettevõte teatas lennuvõimsuse vähenemisest ning prognoosib loodetust väiksemat käivet.
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.