Väinamere Liinide teatel toimib liiklus Kuivastu-Virtsu, Heltermaa-Rohuküla ja Triigi-Sõru parvlaevaliinidel graafikujärgselt.
Väinamerel on ilmastikuolud talvised, ent rahulikud ning liiklus toimib sujuvalt, märkis ettevõtte teenindusjuht Anu Hiiuväin. "Lumetuisust, mis osades Eestimaa paikades möllab, ei ole siin suurt märki. Hommikul kella kaheksa paiku oli veidi raskem, pärast seda tormi serv möödus. Praegu on väike sõbralik tuisk, aga mitte eriti tugev. Laevad kenasti sõidavad ja liiklus on igati graafikus," lausus ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.08.26, 12:12
Robot, mis eile näis hirmkallis, võib aidata juba täna raha säästa
Veel mõni aasta tagasi võis lao automatiseerimise mõte sama kiirelt lõppeda, sest Exceli tabel värvis investeeringu uhkelt punaseks. Praegu on robotid odavamad, elektritõstukid võimekamad ja akutehnoloogia teinud suure hüppe. Just seepärast tasuks vanad arvutused uuesti lahti võtta – see, mis viis aastat tagasi tundus kättesaamatu, kulukas või keeruline, võib nüüd olla täiesti mõistlik lahendus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele