• 31.10.12, 10:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kadunud Vene laev vedas 700 tonni kullamaaki

Vene väärismetallide kaevandajale Polymetal International Plc kuuluv kaubalaev, mis kadus Ohhoota merel, vedas 700 tonni kullamaaki, kirjutas Reuters.
Üheksaliikmelise meeskonnaga kaubalaev Amurskaja jäi Ohhoota merel kadunuks pühapäeval. Kullamaak pärines Polymetali Avlajakani kaevandusest ning seda veeti Hakanja töötlemistehasesse.
Loe edasi aripaev.ee leheküljelt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele