Baltimaade suurim terminalioperaator Vopak E.O.S. sõlmis Tallinna Tehnikaülikooliga (TTÜ) leppe, mis on aluseks koostööle teadus- ja arendustegevuses ning õppetöös.
Leppe allkirjastasid TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse direktor Tea Varrak ning Vopak E.O.S.-i juhatuse esimees Arnout Lugtmeijer.
„Logistika roll majanduses üha kasvab ning Tallinna Tehnikaülikoolil on suur huvi teha koostööd globaalsel turul tegutseva, kuid Eestis paikneva ettevõttega, et arendada välja mõlemale poolele kasulikke ühistegevusi,“ ütles Tea Varrak.
Lugtmeijer vastas omaltpoolt, et tänapäeva professionaalne logistikateenus hõlmab eri valdkondi, lisaks logistikale ka automaatikat, infotehnoloogiat, keskkonnatehnoloogiat jt. „Tehnikaülikooli ja Vopak E.O.S.-i praktilisele kogemusele toetuv koostöö pakub pooltele võimaluse anda oma panus Eesti majanduse konkurentsivõime kasvu,“ lausus Lugtmeijer.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele