• 15.10.12, 12:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jäämurdeteenuse hankel jälle uus tähtaeg

Veeteede amet lükkas juba teist korda edasi 10. aastaks jäämurdeteenuse ostmise riigihanke tähtaja, et Tallinna Sadam saaks hankel osaleda.
Eelmisel nädalal selgus, et Tallinna Sadama korraldatud vähempakkumisele jäämurdja ostmiseks laekus 9. oktoobriks oodatult üks pakkumus.
Loe edasi aripaev.ee leheküljelt.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele