• 28.08.12, 16:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Edelaraudtee kiirrongidega sõitis rekordarv reisijaid

Edelaraudtee kiirrongidega sõitis tänavu juulis rekordarv reisijaid: Tallinna-Tartu suunal 25 000 ning Tallinna-Viljandi suunal 37 000. 
See on Edelaraudtee aegade parim tulemus.
Kokku sõitis Edelaraudtee rongidega juulis 189 000 reisijat, mis on eelmise aasta sama ajaga võrreldes 13% enam.
Edelaraudtee tõi Tallinna-Tartu kiirrongid liinile 2003. aastal. Tallinna-Viljandi suunal hakkasid kiirrongid sõitma aastal 2007.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Edelaraudtee AS on reisijate- ja kaubaveo korraldamise, raudtee-ehituse, rongide remondi, renoveerimise ning ehitamisega tegelev raudteekontsern, mis annab tööd üle 500 inimesele. Ettevõte opereerib reisijatevedu diislirongidega Tallinna-Narva, Tallinna-Pärnu, Tallinna-Valga, Tallinna-Rapla, Tallinna-Türi-Viljandi, Tallinna-Tartu-Valga ja Tartu-Koidula liinil.
Aastas sõidab Edelaraudteel umbes 1,8 miljonit reisijat.
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 14:27
Liikluskindlustus töömasinatele: muudetud seadus nõuab ettevõtetelt suuremat tähelepanu
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele