• 27.03.12, 18:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nordecon võitis 14,7 miljoni eurose lepingu Tartu ümbersõidu ehitamiseks

Nordecon AS ja Maanteeamet sõlmisid ehituse töövõtulepingu Tartu läänepoolse ümbersõidu neljanda ehitusala ehitustööde tegemiseks. Tööde lepinguline maksumus ettenägematute tööde reservita on 14,68 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.
Ehitustööd algavad eelduslikult 2012. aasta kevadel ning tööde kestuseks on lepingus määratletud alustuskuupäevast sõltuvalt 21 kuud, teatas ehitusfirma Tallinna börsile.
Tööde käigus rajatakse 2+2 sõidurajaga põhitee kogupikkusega ligikaudu 2 050 meetrit. Liiklussõlme rampide ja muude kõrvalteede pikkuseks on kokku ligikaudu 5 900 meetrit. Lisaks ehitatakse raudtee ja sõidutee viaduktid, vastavalt 51 ja 41 meetrit. Samuti ehitatakse välja uued sadevee jms torustike võrgud, rajatakse tänavavalgustus ning rekonstrueeritakse elektriliinid.
Nordeconi käive oli 2011. aastal 149,62 miljonit eurot ning Tallinna börsil noteeritud ehituskontsern jäi 4,80 miljoni euroga kahjumisse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 14.02.25, 12:55
Vedajate väljakutsed 2025. aasta kindlustusturul
Äripäeva Autovedajate aastakonverentsil tegid IIZI ärikliendiüksuse juht Kaido Konsap ja analüütik Tiit Jõgi ülevaate kindlustusturu hetkeolukorra kohta. Muuhulgas arutati ka tuleviku väljakutseid keskendudes eelkõige liiklus- ja kaskokindlustuse arengutele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele