• 27.12.11, 14:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinn - Aegna laevaliini lepingu sai Kihnu Veeteed

Tallinna Transpordiamet sõlmis ASga Kihnu Veeteed lepingu avaliku konkursi korras laevaliini Tallinn - Aegna - Tallinn teenindamiseks. Liini teenindakase linna omanduses oleva laevaga Juku.
Tallinn-Aegna-Tallinn laevaliini navigatsiooniperiood on 2012. aastal 15. maist kuni 15. oktoobrini.
AS Kihnu Veeteed teenindas Tallinn- Aegna liini ka lõppeval, 2011. aastal, vedades 269 reisiga kokku 10 880 reisijat. Kihnu Veeteed on osutanud Tallinna ja Aegna vahelise laevaliini teenust Tallinna linnale 2010. aastast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele