• 19.12.11, 11:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Danske Banki juht tuleb Maersk Line’ist

52aastane Eivind Kolding saab Taani suurima panga juhatuse esimeheks, kui Peter Straarup läheb pensionile, vahendab Bloomberg.
Kolding, kes astub tagasi A.P. Moeller-Maerski konteinervedude üksuse Maersk Line juhatuse esimehe kohalt, asub 15. veebruaril Danske Banki juhtima.
Danske Banki aktsia on tänavu 46 protsenti kukkunud. Taani eluasemelaenude ja panganduskriis survestab tarbijakulutusi ja ajab kulusid üles. Pank teatas 2000 töötaja koondamisest, olles raporteerinud 384 miljoni Taani kroonisest kolmanda kvartali kahjumist. See oli pangale esimene kahjumikvartal alates 2009. aastast.
Kolding sai Danske Banki nõukogu liikmeks 2001. aastal. Taani suurimale kompaniile Maerskile kuulub umbes 23 protsenti Danske banki aktsiatest.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Maersk nimetas konteinervedude üksuse juhatuse uueks esimeheks Soeren Skou.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele