Tunnetades juhtkonna moraalset vastutust EVR Cargo tütarettevõttes juhtunuga, esitas EVR Cargo juhatuse esimees Jaanus Paas lahkumisavalduse.
Eesti Raudtee juhtkond rahuldas Paasi avalduse, kes esitas lahkumisavalduses seoses sellega, et Eesti Raudtee sisekontroll tuvastas, et Läti ettevõtte Livonia Rail Service juhatuse liige Ahto Kalamees andis laenu ja tegi kandeid firmale, millega oli ise seotud, vahendas Delfi.
Eesti Raudtee juhatuse esimees Kaido Simmermann lisas, et täpne juhtunu täpne kahju ja ebaõigete andmete esitamine raamatupidamisele on selgitamisel.
Ahto Kalamees töötas Eesti Raudtee turundusteenistuses alates 1996. aastast tolligrupi juhina, viimati EVR Cargo Läti suuna projektijuhina ning on tõestanud ennast hea spetsialistina. Aastast 2007. nimetati Ahto Kalamees Livonia Rail Service SIA juhatuse liikmeks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Igas ärivaldkonnas leiab hulgaliselt ettevõtteid, kes väidavad end olevat usaldusväärsed. Aga kes seda tegelikult kinnitab? Alates 2023. aastast on sellele vastus selgem kui kunagi varem: Infopank väljastab andmepõhise Usaldusväärse Ettevõtte sertifikaadi, mis tõstab ettevõtte usaldusväärsust nii klientide, partnerite kui tööturu silmis.