• 03.11.11, 17:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Poolas sai surma Eesti kaubaautojuht

27. oktoobril hukkus Poolas toimunud liiklusavariis eestlasest kaubaautojuht.
Hukkunud 56aastane mees töötas firmas Halter Team OÜ, kelle poolt tööinspektsiooni edastatud esialgse info kohaselt võis autojuhi surma põhjustada eelnev terviserike, teatas inspektsioon.
Täpsemad asjaolud selgitab uurimine, mida teostab tööinspektor-uurija Ao Riips.
Käesoleva aasta kümne kuu jooksul on tööinspektsioonis registreeritud 2905 tööõnnetust. Surmaga lõppenud tööõnnetusi on olnud 14, lisaks on täpsustamisel viie surmaga lõppenud õnnetuse asjaolude uurimine.

Artikkel jätkub pärast reklaami

2010. aastal samal perioodil registreeriti 2569 tööõnnetust, millest samuti 14 lõppesid surmaga. Seega on tööõnnetuste arv võrreldes möödunud aastaga kasvanud ligikaudu 14%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele