Möödunud nädalal pidasid politseinikud Lääne-Virumaal kinni veoki, mille alkoholijoobes juht lukustas end kabiini lootes sedasi pääseda karistusest.
14. oktoobril pidasid Ida prefektuuri politseinikud Kadrina vallas Tallinna-Narva maantee 74. kilomeetril kinni veoki. Veokijuht, 25-aastane Priit, lukustas veoki mõlemad uksed ning püüdis end kabiinis varjata.
Politseinikud tuvastasid mehel alkoholi piirmäära ületamise ning töö ja puhkeaja nõuete eiramise.
"Kui inimene üritab seaduslikku korraldust eirata, siis see toob kaasa lisakaristuse. Nii ka selle juhi puhul, kus ta pani end sellisesse olukorda, et ühe protokolli asemel tuli talle kaks rikkumist vormistada. Ehk nüüd juht mõtleb oma teo üle ja on tulevikus seaduskuulekam,“ kommenteeris ütles Ida prefektuuri liiklusjärelvalvetalituse juht Alvar Ottokar.
Seotud lood
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.