Iiri odavlennufirma Ryanair teatas, et vabandab Estonian Airi ametist lahkuva juhi Andrus Aljase ees klientide äranapsamise pärast. Kompensatsiooniks pakub vedaja Aljasele tasuta lennupileteid.
"Ryanair vabandab Estonian Airi presidendi ja juhatuse esimehe Andrus Aljase ees reisijate ülevõtmise eest. Loodetavasti saab Aljas lepituseks pakutud lennupiletite pealt aru, miks kliendid Estonian Airi kõrgetest hindadest Ryanairi kasuks loobusid," teatas agressiivse turunduse ja PRi poolest tuntud lennufirma Ryanair Balti müügi- ja marketingijuht Elina Hakkarainen. Lepitus toob kaks edasi-tagasi piletit.
Lisaks käivitas lennufirma täna kampaania, mille käigus läheb müüki miljon lennupiletit kümne euro eest.
Ryanair alustas Tallinnast lendamist mullu detsembris. Täna viib lennufirma Tallinnast 10 sihtkohta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Estonian Airi ametist lahkuv president Andrus Aljas on nördinud, et Ryanair meedia vahendusel andis katteta lubaduse, pileteid pole kuskil, kirjutab ta lennufirma blogis.
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.