• 26.04.11, 10:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Linda Line avab uue liini Helsingi ja Kuivastu vahel

25. maist avab Linda Line laevaühenduse Helsingi ja Muhus asuva Kuivastu sadama vahel, et teenindada eelkõige Soome turiste, kes tahavad veeta nädala Saaremaal näiteks Kuressaare spaas, kirjutab tänane Kauppalehti.
Juuni lõpuni sõidab Linda Line’i alus Merlin, mille pardal on 383 resijakohta, uuel liinil korra nädalas – kolmapäeviti. Kui nõudlust jagub, on laevafirma valmis liiklust liinil tihedamaks muutma.
Merlin sõidab Helsingist välja kell kaks päeval ning saabub Kuivastusse kella kuueks. Kuivastust edasi Kuressaarde saab bussiga. Tagasi Helsingisse hakkab alus sõitma kell seitse õhtul ning on kohal kella üheteistkümneks.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele