Saksamaa vedurijuhid korraldavad palga ühtlustamiseks sel esmaspäeval Põhja-Rein-Vestfaali liidumaal streigi, mis võib seisata rongiliikluse kogu riigis ning levida ka teistesse piirkondadesse.
Streik algab 21. veebruari varahommikul liidumaal, kus asuvad linnad Düsseldorf, Bonn ja Köln ning mida peetakse riigi majanduskeskuseks, vahendasid ERRi uudised väljaannet The Earth Times.
Ametiühing ootab streigile kõiki 26 000 rongijuhti üle riigi, vaatamata sellele, kas nad töötavad riiklikus Deutsche Bahnis või erafirmas.
Seotud lood
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.