Viis aastat tagasi Soome spaaturistidele Saaremaale tellimuslende tegema hakanud reisibüroo Matka-Vekka jätkab lendudega ka sel aastal.
Matka-Vekka OY esindaja Kristiina Saar-Rand ütles, et aasta esimesel poolel tehakse Saaremaale Soome maakonnalinnadest kuus lendu nagu mullugi. "Müük on hästi käima läinud ja mõned lennud praeguseks juba ka välja müüdud," kinnitas Saar-Rand, kelle sõnul toimuvad kevadised tšarterlennud pühapäeviti ajavahemikus 17. aprill–29. mai.
Saarte Hääle teatel on reisifirma partneriks sarnaselt mullusele Finncom Airlines, kes kasutab 68kohalist lennukit ATR 72-500.
Sügisesed lennud Saaremaale on praegu veel plaanimisjärgus, nende lendude aeg ja maht ei ole veel teada; mullu sügisel tehti Kuressaarde kuus lendu.
Seotud lood
Eesti logistikasüsteem on tänu oma strateegilisele asukohale, arenenud taristule ja digilahendustele üks tõhusamaid Baltimaades. Riik ühendab Põhja- ja Ida-Euroopa turge, pakkudes hästi toimivat maantee-, raudtee-, mere- ja õhutranspordi võrgustikku.