Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts moodustas neljapäeva hommikul Aegviidu lähistel toimunud rongiõnnetuse asjaolude uurimiseks komisjoni.
Komisjoni ülesanne on koguda teavet õnnetuse põhjuste kohta ja pakkuda välja meetmed, kuidas tagada edaspidi ohutus vältimaks taolisi olukordi.
Komisjoni juhib Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi kriisireguleerimise osakonna raudteeõnnetuste uurija Jüri Olde. Lisaks kuuluvad komisjoni raudteetalituse juhataja Indrek Laineveer ning kriisireguleerimise osakonna nõunik Rando Paurson.
Neljapäeva varahommikul põrkasid Harjumaal kokku kauba- ja reisirong. Kokkupõrge toimus umbes kilomeeter enne Aegviidu raudteejaama.
 

Seotud lood

Uudised
  • 23.12.10, 08:31
Harjumaal põrkasid kokku kaubarong ja reisirong
Täna varahommikul põrkasid Harjumaal kokku kauba- ja reisirong. Kokkupõrge toimus umbes kilomeeter kuni poolteist enne Aegviidu raudteejaama. Õnnetuses said esialgse info kohaselt kannatada kaubarongi juht ja abi.
  • ST
Töökuulutused
  • 09.07.26, 10:36
Smarten Logistics ootab meeskonnaga liituma kauba vastuvõtuosakonna juhti
Konkurss kestab 26. juulini

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele