• 13.12.10, 13:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

FOTOD: Tolli tüssajate patud

Tollitöötajad avastasid novembris üle 880 000 salasigareti hoolimata sellest, et inimesed need enda arvates oskuslikult olid ära peitnud. Siit näiteid, kuidas tüssajad salasigareid Eestisse tahtsid tuua alates majoneesi pangedest, lõpetades kirjaümbrikega.
 
 
8 fotot
  • Foto: Maksu- ja Tolliamet

Seotud lood

Uudised
  • 13.12.10, 12:49
Tollitöötajad avastasid novembris üle 880 000 sigareti ja enam kui 28 000 liitrit kütust
Novembris viisid Maksu- ja Tolliameti tollikontrolli üksused Eesti piiridel läbi 1714 kontrolli, millest 425 saab lugeda tulemuslikuks.Maanteedel oli kokku 1095 kontrolli, mille ajal avastati 39 rikkumist. Novembris kontrolliti 58 kütusekäitlejat (sh tanklad). Dokumentidega seotud rikkumisi ja mittevastavat  kütust avastati 10 juhul.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 14:27
Liikluskindlustus töömasinatele: muudetud seadus nõuab ettevõtetelt suuremat tähelepanu
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele