Elme Trans OÜ juhatuse liikmete töötasud kokku kasvasid 45% kuna juhatusse asus tööle kaks uut liiget.
BLRT Gruppi pressiesindaja Anu Hallik täpsustas, et Elme Transi juhatuse liikmete töötasusid liikme kohta ei tõstetud, vaid need vähenesid 2009. aastal ca 8%. Kogusumma tõusu põhjuseks on juhatuse liikmete arvu suurenemine kahe inimese võrra, kes töötasid ka varem Elme Transis, kuid ei olnud juhatuse liikmed, täpsustas Hallik.
Seotud lood
Eelmisel nädalal sai teatavaks, et Eesti rikkaimale ärimehele Fjodor Bermanile kuuluv autotranspordiettevõte Elme Trans OÜ on sarnaselt edukas kui tema peremees ise. Firma majandusaasta aruandest võib lugeda, et firma juhtivate töötajate töötasud kokku tõusid eelmisel aastal 45%.
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.