• 17.08.10, 13:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rocca al Mare ringtee - kõige ohtlikum ristmik

Eesti kõige ohtlikum ristmik on Rocca al Mare ringtee, kus toimub liiklusõnnetus keskmiselt ülepäeviti.
Liikluskindlustuse fondi (LKF) andmeil toimus Rocca al Mare ringil tänavu esimesel poolaastal 93 õnnetust, mille kahju oli kokku üle 1,3 miljoni krooni, vahendab ERR Uudised.
Sarnaselt teistele ristmikele oli ka Rocca al Mares peamiseks õnnetuse põhjuseks tagant otsasõit - 71% juhtumite puhul. Teeandmiskohustuse vastu eksis vaid 3% autojuhtidest.
Eesti ohtlikemate liiklussõlmede tabelis järgnevad Ülemiste ja Taksopargi ristmikud, kus õnnetusi registreeriti vastavalt 64 ja 62. Üle 30 õnnetuse toimus tänavu esimesel poolaastal ka Sõpruse pst ja Tammsaare tee; Tammsaare tee ja Tondi ning Tartu mnt ja Liivalaia ristmikul.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Esikümnesse said veel Narva mnt ja Jõe; Paldiski mnt, Mustamäe tee ja Endla ning Sikupilli ristmikud; 10. kohal oli Tondi raudteeülesõit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele