• 02.07.10, 11:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

A-Katsastus Grupp avas Rootsis eratehnopunkti

Carspect, A-Katsastus Grupi osa, avas eile esimese era tehnoülevaatuspunkti Rootsis.
Stockholmist väljas Tyresös asuva jaama avas Rootsi Infrastruktuuri minister Asa Torstensson.
Esialgu keskendub Carspect väikesõidukite tehnoülevaatusele: sõidukitele, mis kaaluvad alla 3500 kg. Tulevikus teenusteringi laiendatakse.
“Me oleme oma äri tulekut Rootsis juba üle aasta ettevalmistanud. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrge kvaliteedilist inspektsiooni; lisaks pakub Carspect täieliku uut teenuste kontseptsiooni Rootsi turule. Kasutame ära A-Katsastus Grupi kogu kompetentsi ja kogemust uues turu valdkonnas, sarnaselt teistele turgudele, kus me tegutseme,” rääkis A-Katsastuse rahvusvahelise äri direktor Kim Willgren.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Rootsi on üks viimaseid riike Euroopas, kus kõrvaldatakse piirangud sõidukite tehnoinspektsiooni turult.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele