• 22.12.09, 14:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lahkud Fordist, saad Fordi

Ford Motor Company pakub kõigile tunnitöötajatele lahkumishüvitiseks autot, edastab Kauppalehti.
Detroidi tehases on löögi all 41 000 tunnitöölist, kellele on tehtud pakkumine, et kui lahkud töölt, saad kaasa sularaha, haiguskindlustuse ja Fordi.
Detroidi autotootjaist on Ford parimas seisus ja on suutnud tänini hoiduda riigiabist. Sellegipoolest on firmas töötajaid enam, kui mõõnav toodangunõudlus lubaks tööl hoida.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
 

Seotud lood

Uudised
  • 02.11.09, 15:20
Fordi rõõm: III kvartalis hoopis kasum 1,1 mld USD
Selle aasta III kvartalis teenis Ford Motor Company kasumit 1,1 miljardit dollarit. Eelmise aasta samal ajal oli kahjum 3 miljardit dollarit, edastab Kauppalehti.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele