• 03.12.09, 16:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Läti ostab 34 elektri- ja 7 diiselrongi

Läti riigi hallatav reisijate vedaja Pasazieru vilciens kavatseb osta eurorahade toel 34 uut elektrirongi ja 7 uut diiselrongi, edastab Railway Market.
 Selleks vajab firma euroliidult toeks 2,2 miljardit krooni (142,4 miljonit eurot). Esimesed rongid peaksid lõunanaabrite rööbastele jõudma aastal 2012.
Läti transpordiminister Kaspars Gerhards tõdes, et see saab olema riigi lähiaastate üks suurimaid transpordiprojekte.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele