18. detsembril avab bussifirma uue rahvusvahelise bussiliini Tallinn - Moskva peatustega Tartus ja Pihkvas, teatab Ecolines oma pressiteates.
Bussid peaksid hakkama väljuma Tallinnast igal reedel kell 14.15 ning saabuma Moskvasse järgmisel päeval kell 9.00. Tegemist on otseliiniga. Bussis on reisisaatjad, kes pakuvad reisijatele jooke ja sööke.
Pileteid saab osta reisibüroodest ja firma kodulehelt. Praeguse seisuga on Ecolines ainus Eesti firma, kes pakub otsereisi Tallinnast Moskvasse. Firma tegutseb rahvusvaheliste bussivedude turul alates 1997. aastast.
Seotud lood
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.