Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kaug-Idas ootavad 147 rongi tühjendamist
Kaug-Ida raudteel ootavad 147 rongi ehk 8 345 vagunit tühjakslaadimist, edastab Transport Weekly.
Vanino sadamas ootab söest tühjendamist 43 rongi ehk 2 393 vagunit. Nahodka Vostotšnaja jaamas ootab 19 rongi samuti söest tühjendamist.
Peale söe mahalaadimise on raskusi ka mettallide ja naftatoodete mahalaadimisel näiteks Vanino jaamas (viis rongi naftatoodetega) ja veel mitmes teises jaamas.
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.