Täna keskhommikul aset leidnud kohtumine riikliku lepitaja Esa Lonka ja lendurite erialaliidu juhi Kristian Rintala vahel lõppes tulemusteta, teatab Taloussanomat.
Rintala enda seletusel on lendurid valmis jätkama läbirääkimisi võimalikult kiiresti. Sellegipoolest pole veel uute läbirääkimiste alustamise osas midagi kokku lepitud.
Tüli osapooled ootavad, et riiklik lepitaja käivitaks läbirääkimised nädala algul.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.