• 15.10.09, 12:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

airBaltic eelistab laimu püssilaskudele

Ehkki airBalticu teatel on väited lennufirmale kuuluva värske taksofirma maksejõuetusest tõele mittevastavad, on maksejõuetusekaebused lennufirma presidendi Bertolt Flicki sõnul meeldivamad kui püssilasud.
"Maksejõuetuseväited on meeldivamad, kui see, et meie Baltic Taxi taksode pihta tulistatakse," kommenteeris Flick eilset uudist, kus Riia kohus võttis arutlusele konkurendi Rigas Taxi avalduse taksofirma maksejõuetuks kuulutamiseks, vahendas Baltic Course.
Baltijas aviacijas sistemas, airBalticu ja Baltic Taxi üks omanikest, ootab dokumente, mis selgitaksid, millel avaldus põhineb.
"Baltic Taxi on ja jääb maksejõuliseks firmaks ja on äris, et jääda," kommenteeris Flick. Ta lisas, et kuukäive näitab, et taksofirmale kuulub pool legaalsest taksoturust Riias.

Seotud lood

Uudised
  • 14.10.09, 13:06
Konkurent: airBalticu taksofirma on maksejõuetu
Riia kohus võtab arutusele airBalticu taksofirma Baltic Taxi konkurendi Rigas Taxi avalduse lennufirma taksoettevõtte maksejõuetuks kuulutamiseks.
Uudised
  • 03.09.09, 16:55
airBalticu taksoga läks tulistamiseks
Ametlikult esmaspäevast Riias taksoteenust pakkuv airBalticu osalusega taksofirma Baltic Taxi takso vastu toimus täna öösel teine rünnak.
Uudised
  • 01.09.09, 11:51
airBaltic lubab Riia taksoäris korra majja tuua
Kohtus flyLALi esitatud ebaõige konkurentsi süüdistusi tõrjuv airBaltic teatas, et hakkab eile ametlikult alustanud taksofirmaga Riias taksonduses korda majja lööma ja kõlvatut konkurentsi välja juurima.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.25, 17:15
Kuidas jõudis üle poole tonni kaaluv Estonia klaver tervelt Pariisi Notre-Dame’i katedraali?
Detsembris 2024 taasavati pidulikult Pariisi Notre-Dame’i katedraal, kuhu jõudis kingitusena ka Estonia klaver. Klaveri kinkisid katedraalile Eesti ettevõtjad ning õrna, ent samas üle poole tonni kaaluva pilli keeruka transpordi Prantsusmaale organiseeris heategevusena DSV Estonia.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele