• 08.10.09, 10:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soomes müüb nüüdsest Fiatte 70-aastane Aro

Seni vaid Cryslereid ja Dodge´e alates 1934. aastast müünud firma sai endale õigused müüa ka Fiatte, Lanciaid ja Alfa Romeosid, teatab taloussaonomat.fi.
Tegemist on Fiati ja Chrysleri müügivõrkude ühendamisega üle maailma. Nüüd siis oli kord Soome käes. Oma põhjus on siin ka Delta kontserni hingevaakumisel.
Nüüd on siis Itaalia Fiat andnud oma toodangu müügiõigused Aro kontserni kuuluvale Auto-Fennicale.
"Muuhulgas saame nüüd Fiuatilt ka õiguse müüa kaubikuid," sõnas Auto-Fennica tegevjuht Simo Rosvall.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele