• 02.10.09, 09:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

USAs automüük taas vindumas

Peale suvist valitsusepoolset autotööstuse turgutust on   ühendriiklide autootjad sügisel silmitsi arvatust kiirema müügilangusega. Fordil on USAs müük sel aastal langenud võrreldes aastatagusega 5%, edastab taloussanomat.fi.
Nii tühjad kui nüüd, pole USA autoped veel olnud. Ühelt poolt pole ostjaid, teiselt poolt aga ei soostu müüjad allahindlusi enam tegema.
Bloombergi analüütikute sõnul jääb automüük vaikseks aasta lõpuni. September platseerub oma vaikuse poolest senises aastas teisele kohale.
Siiski pole Fordi olukord hull, näiteks konkurentide General Motorsi ja Chrysleri müük on ainuüksi septembris kukkunud arvatavasti kogubi 44%.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Sel aastal süsstis USA valitusus autoööstuse elustamise ligi 3 miljardit dollarit. Nii sai vana auto vahetada välja juba 4500 dollari toel. Selle suvise programmi ajal leidis endale ostja 700 000 uut autot.
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele