Eesti maanteede kõige avariiohtlikum kümnekilomeetrine teelõik paikneb Tallinna-Narva maantee kõige Tallinna poolsemas otsas.
Seal on 2006. aasta algusest tänavu kevadeni juhtunud 48 liiklusõnnetust kokku 72 sõidukiga, vigastada sai 35 inimest ning hukkus kolm, vahendas Autoleht. Enamus õnnetustest juhtus õhtul pärast kella kuut.
Kilomeetri kohta juhtus viimase aasta jooksul enim õnnetusi Tallinna-Paldiski maanteel - 16 liiklusõnnetust 35,9 kilomeetri pikkusel teelõigul.
Tapvaimad maanteed ehk on aga Haapsalu maantee ning Tallinna ringtee.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.