• 12.08.09, 17:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Estonian Air hakkab taas Helsingisse lendama

Estonian Air teenindab 17. augustist taas lennuliini Tallinna ja Helsingi vahel.
Lennud toimuvad esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti. Tallinnast väljuvad lennud kell 10.50 ja 18.10, Helsingist 11.50 ja 19.10. Lend kestab 30-35 minutit, teatas ettevõte.
Estonian Airi lennud väljuvad Helsingi Vantaa lennujaamas terminalist T1 (endine Soome siselendude terminal). Teavet registreerimislaudade leidmiseks saab terminalis asuvatelt infotahvlitelt ning -ekraanidelt.
Terminalist väljuvad ka Blue1, SAS, Lufthansa ja teiste Estonian Airi partnerfirmade lennud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele