Kaks Austria politseinikku määrasid 7000 Eurot ehk enam kui 100 000 krooni trahve kahele veokile, mis korravalvurite hinnanguil oli teedele liigohtlikud.
Politseinikud konfiskeeris 2000 liitrit kergesti süttivat vedelikku transportiva Ungari veoki A21 maanteel kui kontroll paljastas, et auto üks rehv oli kehva olukorra tõttu kohe lõhkemas, veokijuhil olid võltsdokumendid ning veos oli ebakindlalt kinnitatud. 67 konteinerit, igaühes 25 liitrit vedelikku, olid ka ebapiisavalt sildistatud.
Veokijuht, kes oli teel Prantsusmaal Rumeeniasse, sai trahvi 5200 Eurot ehk enam kui 80 000 krooni.
Samuti jäi halvas seisukorras piduritega vahele Serbia päritolu veokijuht, kelle veoki vasakud pidurid ei töötanud ning parempoolsed olid kahjustatud. 25 tonni plastikut vedanud veok oli teel Austriast Serbiasse. Veokijuht sai trahviks 1500 Eurot ehk enam kui 20 000 krooni ja eemaldati teelt.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.