Ryanair Holding Plc, Euroopa suurim odavlennufirma, teenis oma majandusaasta esimesel veerandil kütusehinnalanguse abiga kasumi.
Esimese kvartali kasumiks kogunes 123 mln eurot ehk ca kaks miljardit krooni, möödunud aastal samal perioodil teenis lennufirma 90,5 mln eurot ehk 1,4 mlrd krooni kahjumit. Käibeks kogunes 775 mln eurot ehk enam kui 12 mlrd krooni, vahendas Bloomberg lennufirma teadet.
Lennufirma teatel vähenesid kulud kütusele eelmise aastaga võrreldes 42% võrra. See omakorda võimaldab ka lennupileti hindu alla tuua, et kahaneva nõudlusega kasutajaid leida.
Teise kvartali tulemuseks ootab lennufirma kehvemaid tulemusi kui aasta tagasi. "Aasta kasum ulatub 200-300 miljoni euro kanti," kommenteeris lennufirma juht Michael O’Leary.
Seotud lood
Saavad, vähemasti uue Opel Frontera näitel, mille korral on hübriidajamiga sõiduki (GS-varustuses) ja soodsaima täiselektrilise versiooni hinnaerinevuseks vaid 900 eurot. Kui te ei usu, siis minge ja vaadake Auto Bassadone Rocca keskuses ise järele. Lisaks leiate sealt alates jaanuarist teisegi Opeli linnamaasturite alase uudise, milleks on auhinnatud Grandlandi teine põlvkond.