• 28.04.09, 13:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mercedese tootjal näpud põhjas

Maailmas suuruselt teine luksusautode tootja Daimler oli sunnitud vastu võtma esimese järjestikuse kvartalikahjumi üle kümne aasta, seda Mercedes-Benz autode ja veoautode müügi kukkumise tõttu, kirjutas Bloomberg.
Daimleri kvartalikahjum ulatus 1,29 miljardi euroni, st 1,40 eurot aktsia kohta. Võrdluseks sai autotootja eelmisel aastal samas kvartalis kasumiks 1,33 miljardit eurot ehk 1,29 eurot aktsia kohta. Bloombergi poolt jälgitavate analüütikute mediaanprognoos oli 790miljoniline kahjum.
Daimler, kes sai eelmise aasta neljandas kvartalis 1,53miljardilise kahjumi, prognoosis märkimisväärset kahjumit ka teise kvartalisse, kuid andis väikese lootuskiire lubadusega vähendada kulusid sel aastal nelja miljardi euro võrra. Müük esimeses kvartalis kukkus 22 protsenti 18,7 miljardi euroni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele